DF1B-34DEP-2.5RC
Üretici
Üretici Parça No.
DF1B-34DEP-2.5RC
EBEE Parça No.
9894271-DF1B-34DEP-2.5RC-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN PLUG HSG 34POS 2.50MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriDF1B
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug
Pozisyon sayısı34
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme TipiLatch Lock
NotContacts Not Included
Çalışma sıcaklığı-35°C ~ 85°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıDF1B
MfrHirose Electric Co Ltd
İletişim SonlandırmaCrimp, IDC
Bir piyatch0.098" (2.50mm)
RenkWhite
Row sayısı2
İzal MalzemesiPolyamide (PA), Nylon
Sıra aralığı0.098" (2.50mm)
Açıklama
34 Rectangular Connectors - Housings Plug White 0.098" (2.50mm)