DF11-4DS-2R26(53)
Üretici
Üretici Parça No.
DF11-4DS-2R26(53)
EBEE Parça No.
9854971-DF11-4DS-2R26(53)-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CONN RCPT
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
SeriDF11
AmbalajBag
Kısmen DurumObsolete
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle
Pozisyon sayısı4
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme Tipi-
ÖzelliklerClosed End
Temel Ürün NumarasıDF11
Tel Ölçer26 AWG
İletişim FinishTin
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.079" (2.00mm)
RenkBlack
Row sayısı2
Sıra aralığı0.079" (2.00mm)
Kablo SonlandırmaIDC
Tel tipiDiscrete
Açıklama
4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26 AWG