DEV2V2P500H30LF
Üretici
Üretici Parça No.
DEV2V2P500H30LF
EBEE Parça No.
9697494-DEV2V2P500H30LF-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 2POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) DEV2V2P500H30LF
SeriDW
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Female Sockets and Male Pins
Pozisyon sayısı2 (Power)
İletişim TürüPower
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Temel Ürün NumarasıDEV2V2
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)30A
SonlandırmaSolder
Renk-
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub, Combo
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Nickel Plated
Arka set aralığı0.458" (11.64mm)