DEV2V2P300G30
Üretici
Üretici Parça No.
DEV2V2P300G30
EBEE Parça No.
9692088-DEV2V2P300G30-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 2POS VERT SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) DEV2V2P300G30
SeriDW
Ambalaj-
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı2
İletişim TürüPower
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
ÖzelliklerBoard Lock, Grounding Indents
Temel Ürün NumarasıDEV2V2
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)30A
SonlandırmaSolder
Renk-
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub, Combo
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi1 (DE, E) - 2V2, 2W2C
Flange ÖzelliğiMating Side, Female Screwlock (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel
Dielektrik malzemeThermoplastic
Açıklama
2 Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector