DDMO50SN
Üretici
Üretici Parça No.
DDMO50SN
EBEE Parça No.
9642897-DDMO50SN-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) DDMO50SN
SeriDM HE508
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 155°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıDDMO50
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A per Contact
SonlandırmaSolder Cup
Renk-
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiCable Side (4-40)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Yellow Cadmium Plated
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeThermoplastic
Açıklama
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector