DDMM-50P-E
Üretici
Üretici Parça No.
DDMM-50P-E
EBEE Parça No.
9684387-DDMM-50P-E-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC DDMM-50P-E
Seri24308-Style, D*MM
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 150°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
MfrITT Cannon, LLC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı50.0µin (1.27µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Yellow Chromate Plated Zinc
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemePolycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Açıklama
50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector