DD50P065TX
Üretici
Üretici Parça No.
DD50P065TX
EBEE Parça No.
9684789-DD50P065TX-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) DD50P065TX
SeriD
Ambalaj-
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı50
İletişim TürüSignal
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıDD50
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim FinishGold, GXT™
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder Cup
RenkNatural
Row sayısı3
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi5 (DD, D)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Dielektrik malzemeThermoplastic
Açıklama
50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector