DCP37P465TX
Üretici
Üretici Parça No.
DCP37P465TX
EBEE Parça No.
9703046-DCP37P465TX-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT WW
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) DCP37P465TX
SeriDP
Ambalaj-
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı37
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
ÖzelliklerGrounding Indents
Temel Ürün NumarasıDCP37P465
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim FinishGold, GXT™
İletişim Finish Kalınlığı29.5µin (0.75µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaWire Wrap
Renk-
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi4 (DC, C)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Dielektrik malzemeThermoplastic
Açıklama
37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector