DCDA31SSB
Üretici
Üretici Parça No.
DCDA31SSB
EBEE Parça No.
9641599-DCDA31SSB-EB
Açıklama
CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıCinch Connectivity Solutions DCDA31SSB
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı31
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
Açıklama
31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector