DCDA15SSB
Üretici
Üretici Parça No.
DCDA15SSB
EBEE Parça No.
9659604-DCDA15SSB-EB
Açıklama
CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıCinch Connectivity Solutions DCDA15SSB
SeriDura-Con™
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Birincil MalzemePlastic
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
MfrCinch Connectivity Solutions
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder Cup
Renk-
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Type, Micro-D
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirPlastic
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolyester, Glass Filled
Açıklama
15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector