DCCM100PSB
Üretici
Üretici Parça No.
DCCM100PSB
EBEE Parça No.
9734982-DCCM100PSB-EB
Açıklama
CONN MICRO-D PLUG 100POS PNL MNT
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıCinch Connectivity Solutions DCCM100PSB
SeriDura-Con™
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı100
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 135°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerShielded
Temel Ürün NumarasıDCCM100
MfrCinch Connectivity Solutions
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı50.0µin (1.27µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaSolder Cup
Renk-
Row sayısı4
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Type, Micro-D
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Flange Özelliği-
Kabuk Malzemesi, BittirAluminum Alloy, Yellow Chromate Plated Cadmium
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemeDiallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Açıklama
100 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector