DBMM-25P-E
Üretici
Üretici Parça No.
DBMM-25P-E
EBEE Parça No.
9670296-DBMM-25P-E-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLG 25POS PNL MT SLDR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıITT Cannon, LLC DBMM-25P-E
Seri24308-Style, D*MM
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiPanel Mount, Through Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
MfrITT Cannon, LLC
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı50.0µin (1.27µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)7.5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi-
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (Unthreaded)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Yellow Chromate Plated Zinc
Arka set aralığı-
İletişim formuMachined
Dielektrik malzemePolycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Açıklama
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector