D37P13A6GL00
Üretici
Üretici Parça No.
D37P13A6GL00
EBEE Parça No.
9680452-D37P13A6GL00-EB
Açıklama
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) D37P13A6GL00
SeriDelta D
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Male Pins
Pozisyon sayısı37
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole, Right Angle
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Temel Ürün NumarasıD37P13
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold or Gold, GXT™
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A
SonlandırmaSolder
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi4 (DC, C)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (M3)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin Plated
Arka set aralığı0.409" (10.40mm)
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT)
Açıklama
37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector