D25S91C4GL00LF
Üretici
Üretici Parça No.
D25S91C4GL00LF
EBEE Parça No.
9673307-D25S91C4GL00LF-EB
Açıklama
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,D-Sub, D-Shaped Connectors ,D-Sub Connector
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) D25S91C4GL00LF
SeriDelta D
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı25
İletişim TürüSignal
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerBoard Lock
Temel Ürün NumarasıD25S91
MfrAmphenol ICC (FCI)
İletişim MalzemesiPhosphor Bronze
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Mevcut Derecelendirme (Smameler)5A per Contact
SonlandırmaPress-Fit
RenkBlack
Row sayısı2
Voltaj Derecelendirmesi300V
Bağlayıcı StilD-Sub
Kabuk Boyutu, Konekt Bira Tipi3 (DB, B)
Flange ÖzelliğiHousing/Shell (M3)
Kabuk Malzemesi, BittirSteel, Tin-Nickel Plated
Arka set aralığı-
İletişim formu-
Dielektrik malzemePolybutylene Terephthalate (PBT)
Açıklama
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector