CTR4SI-EN-024V
Üretici
Üretici Parça No.
CTR4SI-EN-024V
EBEE Parça No.
9976301-CTR4SI-EN-024V-EB
Açıklama
TERM BLK SCREW 10PCS BUNDLE
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
Veri SayfasıDeca CTR4SI-EN-024V
SeriDECA-DRTB
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipDisconnect
Pozisyon sayısı2
ÖzelliklerLED 24V
RenkBeige
Sonlandırma stiliScrew
Tel Ölçer veya Menzil - AWG10-22 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm20.5-4mm²
Bağlantı Tür BağlantıFuse
Seviye sayısı1
Terminal - Genişlik8.0mm
Gerilim - IEC800V
Gerilim - UL600V
Sigorta türü5mm x 20mm
Mevcut - UL7.5 A
Açıklama
Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 10-22 AWG