CTCS0200B
Üretici
Üretici Parça No.
CTCS0200B
EBEE Parça No.
10541853-CTCS0200B-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
CBL TIE LOCKING BLK 100LB 7.87"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires - Management ,Cable Ties - Holders and Mountings
SeriAlliance Plastics, CTCS
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
ÖzelliklerPVC Coated
Temel Ürün NumarasıCTCS0200
RenkBlack
MalzemeStainless Steel 316, PVC Coated
Genişlik0.181" (4.60mm)
Raf Hayatı-
Raf Hayatı Başlayın-
Depolama / Soğutma Sıcaklığı-
Çeklik gücü100 lbs (45.36 kg)
Tel / Kablolu Kravat TipiStandard, Locking
Uzunluk - Yaklaşık7.75"
Paket çapı1.97" (50.00mm)
Uzunluk - Gerçek0.656' (200.00mm, 7.87")
Açıklama
Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 100 lbs (45.36 kg)