CSPL09-100
Üretici
Üretici Parça No.
CSPL09-100
EBEE Parça No.
10470925-CSPL09-100-EB
Açıklama
CBL PLEN 09COND #24 SHLD 100'
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Multiple Conductor Cables
Veri SayfasıL-com CSPL09-100
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 150°C
Sınıf-
Yeterlilik-
Özellikler-
MfrL-com
Tel Ölçer24 AWG
Uzunluk100.0' (30.5m)
Voltaj300 V
Kullanım-
İletör sayısı9
Ceket (Salm) MalzemesiEthylene Chlorotrifluoroethylene (ECTFE)
Ceket (Sinsasyon) Kalınlığı0.0100" (0.254mm)
İletör MalzemesiCopper, Tinned
Reytingler-
Kablo TipiMulti-Conductor
Ceket RengiNatural
Şef Strand7/32
Ceket (Sinyas) Çapı0.168" (4.27mm)
Kalkan MalzemesiAluminum
Kalkan TipiFoil
İletktörü İzdiyasıEthylene Chlorotrifluoroethylene (ECTFE)
Kalkan Kapsama100%
Açıklama
9 Conductor Multi-Conductor Cable Natural 24 AWG Foil 100.0' (30.5m)