| Üretici Parça No. | CMR04C2R5DPDM |
| EBEE Parça No. | E86144227 |
| Paket | - |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| ECCN | EAR99 |
| Açıklama | 500V 2.5pF Mica and PTFE Capacitors ROHS |
|---|---|---|
| Kategori | Passives ,Capacitors ,Mica and PTFE Capacitors | |
| Veri Sayfası | Cornell Dubilier Electronics CMR04C2R5DPDM | |
| RoHS | ||
| Çalışma sıcaklığı | -55℃~+150℃ | |
| Voltaj derecelendirilmiş | 500V | |
| Kapasite | 2.5pF | |
| Tolerans | - | |
| Vücut uzunluğu | 9.1mm | |
| Vücut Yüksekliği | 8.4mm |