Comchip CDBB3150-G
Üretici
Üretici Parça No.
CDBB3150-G
EBEE Parça No.
E85612471
Paket
DO-214AA(SMB)
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
150V 3A 870mV@30A DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
Kategori
Veri SayfasıComchip CDBB3150-G
RoHS
Ters Sızıntı Akıntısı (Ir)500uA@150V
Ters Voltaj (Vr)150V
İleri Voltaj (Vf@If)870mV@30A
Diktki akım3A