CMD-KEY3-433
Üretici
Üretici Parça No.
CMD-KEY3-433
EBEE Parça No.
12321685-CMD-KEY3-433-EB
Açıklama
XMITTER KEYFOB 433MHZ 3 BUTTON
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Veri SayfasıTE Connectivity Linx CMD-KEY3-433
Frekans433MHz
Gerilim - Tedarik2.1V ~ 3.6V
FonksiyonTransmitter
Modülasyon veya ProtokolASK, OOK
ArayüzHandheld, 3 Button
Açıklama
RF Transmitter 433MHz ASK, OOK Handheld, 3 Button