CMD-KEY2-418
Üretici
Üretici Parça No.
CMD-KEY2-418
EBEE Parça No.
12321681-CMD-KEY2-418-EB
Açıklama
XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Veri SayfasıTE Connectivity Linx CMD-KEY2-418
Frekans418MHz
Gerilim - Tedarik2.1V ~ 3.6V
FonksiyonTransmitter
Modülasyon veya ProtokolASK, OOK
ArayüzHandheld, 2 Button
Açıklama
RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button