CMD-KEY2-315
Üretici
Üretici Parça No.
CMD-KEY2-315
EBEE Parça No.
12320142-CMD-KEY2-315-EB
Açıklama
XMITTER KEYFOB 315MHZ 2 BUTTON
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Veri SayfasıTE Connectivity Linx CMD-KEY2-315
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Özellikler750 ft. Operating Distance
Temel Ürün NumarasıCMD-KEY
UygulamalarıGeneral Remote Control, Garage Opener, RKE
Frekans315MHz
Gerilim - Tedarik2.1V ~ 3.6V
FonksiyonTransmitter
Modülasyon veya ProtokolASK, OOK
ArayüzHandheld, 2 Button
Duyiviyet-
Güç - Çıkış-
Veri Orana (Max)-
Açıklama
RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button