Cincon Electronics Co. LTD ECLB60W-48S33
Üretici
Üretici Parça No.
ECLB60W-48S33
EBEE Parça No.
E86239041
Paket
DIP,52x30.5mm
Açıklama
DIP,52x30.5mm Isolated Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,DC DC Converters
Veri SayfasıCincon Electronics Co. LTD ECLB60W-48S33
RoHS
Güç50W
Çıkış Voltajı3.3V
Giriş voltajı (Vdc)18V~75V
Kanal sayısı1
Çıkış akımı (Max)15A
İzoleli Voltaj1.5kV
Dönüşüm Verimliliği90.5%