Cincon Electronics Co. LTD EC3A12HM-E
Üretici
Üretici Parça No.
EC3A12HM-E
EBEE Parça No.
E86029710
Paket
DIP,31.8x20.3mm
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,DC DC Converters
Veri SayfasıCincon Electronics Co. LTD EC3A12HM-E
RoHS
Güç3W
Çıkış Voltajı12V
Giriş voltajı (Vdc)9V~18V
Kanal sayısı1
Çıkış akımı (Max)250mA
İzoleli Voltaj1.5kV
Dönüşüm Verimliliği84%