CCF02005
Üretici
Üretici Parça No.
CCF02005
EBEE Parça No.
10787645-CCF02005-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
TERM BLOCK PLUG SPRING 2POS STR
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminal Blocks ,Barrier Blocks
SeriCCF
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
TipPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı2
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-50°C ~ 105°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
ÖzelliklerSide Stacking
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Bir piyatch0.200" (5.08mm)
RenkGreen
Konut MalzemesiPolyamide (PA66), Nylon 6/6
Sonlandırma stiliScrewless - Leg Spring, Push-In Spring
İzülasyon Yüksekliği0.587" (14.91mm)
Tel Ölçer veya Menzil - AWG12-30 AWG
Tel Ölçer veya Menzil - mm20.05-2.5mm²
Seviye sayısı1
Gerilim - UL300 V
Mevcut - UL12 A
Seviye Başına Pozisyonlar2
Fişi Tel Girişi180°
İletişim Mating FinishTin
Tel Şerit Uzunluğu10mm
Açıklama
2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180° Free Hanging (In-Line)