CA2120SA100
Üretici
Üretici Parça No.
CA2120SA100
EBEE Parça No.
9858833-CA2120SA100-EB
Açıklama
2.54MM (.100") RIBBON CABLE IDC
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıCvilux USA CA2120SA100
SeriCA21
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüSocket
Pozisyon sayısı20
İletişim TürüFemale Socket
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Sabitleştirme Tipi-
ÖzelliklerFeed Through, Polarizing Key
Tel Ölçer-
İletişim FinishGold
İletişim Finish KalınlığıFlash
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkBlack
Row sayısı2
Sıra aralığı0.100" (2.54mm)
Kablo SonlandırmaIDC
Tel tipiRibbon Cable
Açıklama
20 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold