CA02COM-E22-12P-B
Üretici
Üretici Parça No.
CA02COM-E22-12P-B
EBEE Parça No.
10906894-CA02COM-E22-12P-B-EB
Açıklama
CIRCULAR
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıITT Cannon, LLC CA02COM-E22-12P-B
SeriCA-COM-B
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Male Pins
Pozisyon sayısı5
Kabuk Boyutu - Ek22-12
Montaj TipiPanel Mount
Montaj ÖzelliğiFlange
Sabitleştirme TipiReverse Bayonet Lock
OrientasyonN (Normal)
Kabuk MalzemesiAluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kabuk BitişNickel
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 125°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş KorumasıIP67 - Dust Tight, Waterproof
KorumaUnshielded
Sınıf-
YeterlilikMIL-DTL-5015
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
Özellikler-
Malzeme eklemePolychloroprene
Temel Ürün NumarasıCA02C
MfrITT Cannon, LLC
İletişim Finish - MatingSilver
İletişim MalzemesiCopper Alloy
UygulamalarıAutomotive, Aviation, Industrial, Instrumentation, Military, Telecom
Mevcut Derecelendirme (Smameler)22A, 74A
SonlandırmaSolder Cup
RenkSilver
Voltaj Derecelendirmesi50V
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
Backshell Malzemesi, Kaplama-
Kablo Açılış-
Açıklama
5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup