CA-SBPSBPRCN36
Üretici
Üretici Parça No.
CA-SBPSBPRCN36
EBEE Parça No.
8307352-CA-SBPSBPRCN36-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL SMB TO SMB 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri100-Series
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMB Plug
İkinci KonektörüSMB Plug, Right Angle
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilSMB to SMB
Kablo TipiLMR 100
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Frekans - Max4 GHz
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMB to SMB LMR 100 36.00" (914.40mm)