CA-SBPSBPRCN12
Üretici
Üretici Parça No.
CA-SBPSBPRCN12
EBEE Parça No.
8306509-CA-SBPSBPRCN12-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL SMB TO SMB 12"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMB Plug
İkinci KonektörüSMB Plug, Right Angle
Uzunluk12.00" (304.80mm)
RenkBlack
StilSMB to SMB
Kablo TipiLMR 100
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetMale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Bağlayıcı Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMB to SMB LMR 100 12.00" (304.80mm)