CA-SBPRSBJCN36
Üretici
Üretici Parça No.
CA-SBPRSBJCN36
EBEE Parça No.
11684191-CA-SBPRSBJCN36-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
COAX CBL SMA TO SMB 36"
Tümünü Seç
KategoriCables, Wires ,Coaxial Cables (RF)
Seri-
AmbalajBag
Kısmen DurumActive
Çalışma sıcaklığı-
Giriş Koruması-
Özellikler-
1. KonektörSMA Plug, Right Angle
İkinci KonektörüSMB Jack
Uzunluk36.00" (914.40mm)
RenkBlack
StilSMA to SMB
Kablo TipiLMR 100
Birinci İletişim CinsiyetMale
1. Konektör Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
1. Konektörü Montaj Özelliği-
2. İletişim CinsiyetFemale
İkinci Konektörü Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
İkinci Konektörü Montaj Özelliği-
Kablo Impedance50 Ohms
Genel birlik50 Ohms
Açıklama
Cable Assembly Coaxial SMA to SMB LMR 100 36.00" (914.40mm)