| Üretici Parça No. | C19LSCHRA-16-3M |
| EBEE Parça No. | 10309653-C19LSCHRA-16-3M-EB |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | IEC LOCK C19 TO R/A SCHUKO, 16A, |
|---|---|---|
| Kategori | Cable Assemblies ,Power, Line Cables and Extension Cords Assemblies | |
| Veri Sayfası | L-com C19LSCHRA-16-3M | |
| Seri | C19 | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Özellikler | - | |
| Tel Ölçer | 16 AWG | |
| Mevcut Derecelendirme (Smameler) | 16A | |
| 1. Konektör | IEC 884/CEE7-VII, Right Angle | |
| İkinci Konektörü | IEC 320-C19 | |
| Uzunluk | 9.84' (3.00m) | |
| Renk | Black | |
| Stil | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) | |
| Voltaj Derecelendirmesi | 250V | |