| Üretici Parça No. | C19LBS-13-3M |
| EBEE Parça No. | 10309671-C19LBS-13-3M-EB |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | IEC LOCK C19 TO UK PLUG, 13A, 25 |
|---|---|---|
| Kategori | Cable Assemblies ,Power, Line Cables and Extension Cords Assemblies | |
| Veri Sayfası | L-com C19LBS-13-3M | |
| Seri | C19 | |
| Ambalaj | Bulk | |
| Özellikler | - | |
| Tel Ölçer | 16 AWG | |
| Mevcut Derecelendirme (Smameler) | 13A | |
| 1. Konektör | BS1363, Right Angle | |
| İkinci Konektörü | IEC 320-C19 | |
| Uzunluk | 9.84' (3.00m) | |
| Renk | Black | |
| Stil | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) | |
| Voltaj Derecelendirmesi | 250V | |