| Üretici Parça No. | C19LBS-13-2M |
| EBEE Parça No. | 10309462-C19LBS-13-2M-EB |
| Müşteri No. | |
| Veri Sayfası | |
| EDA Modelleri | |
| Açıklama | LCKC19 - UK PLUG, 13A, 250V, 1M |
|---|---|---|
| Kategori | Cable Assemblies ,Power, Line Cables and Extension Cords Assemblies | |
| Veri Sayfası | L-com C19LBS-13-2M | |
| Seri | - | |
| Ambalaj | Bag | |
| Kısmen Durum | Active | |
| Çalışma sıcaklığı | - | |
| Koruma | Unshielded | |
| Özellikler | - | |
| Tel Ölçer | 18 AWG | |
| Mevcut Derecelendirme (Smameler) | 13A | |
| 1. Konektör | BS1363 | |
| İkinci Konektörü | IEC 320-C19 | |
| Uzunluk | 6.56' (2.00m) | |
| Renk | Black | |
| Stil | Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) | |
| Voltaj Derecelendirmesi | 250V | |