BPS8B96ACD200Z1LF
Üretici
Üretici Parça No.
BPS8B96ACD200Z1LF
EBEE Parça No.
10698890-BPS8B96ACD200Z1LF-EB
Açıklama
CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE GOLD
Tümünü Seç
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) BPS8B96ACD200Z1LF
Pozisyon sayısı96
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıBPS8B96
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1.5A
SonlandırmaIDC
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Stil-
Row sayısı3
Yüklü Pozisyon Sayısı64
Malzeme - İzalPolyester Thermoplastic, Glass Filled
Seviye, Sınıf2
Açıklama
96 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Free Hanging (In-Line)