BPS8B21FLD000E9LF
Üretici
Üretici Parça No.
BPS8B21FLD000E9LF
EBEE Parça No.
10698038-BPS8B21FLD000E9LF-EB
Açıklama
CONN DIN RCPT 21POS IN-LINE GOLD
Tümünü Seç
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) BPS8B21FLD000E9LF
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1.5A
SonlandırmaIDC
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalPolyester Thermoplastic, Glass Filled
Seviye, Sınıf1
Açıklama
21 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Free Hanging (In-Line)