BPS8B21ACD2C0Z1LF
Üretici
Üretici Parça No.
BPS8B21ACD2C0Z1LF
EBEE Parça No.
10697982-BPS8B21ACD2C0Z1LF-EB
Açıklama
DINN CONN STD RND CABLE CONN
Tümünü Seç
Veri SayfasıAmphenol ICC (FCI) BPS8B21ACD2C0Z1LF
SeriBPS8
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüReceptacle, Female Sockets
Pozisyon sayısı21
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Çalışma sıcaklığı-40°C ~ 125°C
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıBPS8B21
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)1.5A
SonlandırmaIDC
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Stil-
Row sayısı3
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Malzeme - İzalThermoplastic, Glass Filled
Seviye, Sınıf2
Açıklama
21 Position Din Connector Receptacle, Female Sockets Gold Free Hanging (In-Line)