BOURNS CAY16-26R7F4LF
Üretici
Üretici Parça No.
CAY16-26R7F4LF
EBEE Parça No.
E81735308
Paket
0603x4
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
4 ±1% 26.7Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Tümünü Seç
KategoriPassives ,Resistors ,Resistor Networks, Arrays
Veri SayfasıBOURNS CAY16-26R7F4LF
RoHS
Sıcaklık Katsayısı±200ppm/℃
Tolerans±1%
Pin Sayısı8
Direnç26.7Ω
Güç (Watts)62.5mW