BDFT250A
Üretici
Üretici Parça No.
BDFT250A
EBEE Parça No.
10860864-BDFT250A-EB
Açıklama
CONN QC RCPT 16-14 AWG F .250
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Terminals ,Common Terminals
Veri SayfasıHoff-Trex® BDFT250A
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Özellikler-
İletişim MalzemesiBrass
Tel Ölçer14-16 AWG
İletişim FinishTin
SonlandırmaCrimp
Renk-
İzülasyon çapı-
CinsiyetFemale
Uzunluk - Genel0.598" (15.20mm)
Terminal TipiStandard
İzülasyonNon-Insulated
Tab Kalınlığı0.032" (0.81mm)
Setil Genişlik0.250" (6.35mm)
Seme uzunluğu0.287" (7.30mm)
Açıklama
0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated