BACC63BP22C19S9
Üretici
Üretici Parça No.
BACC63BP22C19S9
EBEE Parça No.
12052536-BACC63BP22C19S9-EB
Açıklama
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Circular Connectors ,Common Circular
Veri SayfasıCinch Connectivity Solutions BACC63BP22C19S9
SeriBACC63
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüPlug, Female Sockets
Pozisyon sayısı19 (Power)
Kabuk Boyutu - Ek22-19
Montaj TipiFree Hanging (In-Line)
Montaj Özelliği-
Sabitleştirme TipiThreaded
Orientasyon9
Kabuk MalzemesiAluminum
Kabuk BitişCadmium over Nickel
Çalışma sıcaklığı-55°C ~ 200°C
Kabuk Boyutu, MIL-
Giriş KorumasıEnvironment Sealed
KorumaShielded
Sınıf-
YeterlilikMIL-DTL-26500
Birincil MalzemeMetal
Malzeme Yangılanabilirlik Derecelendirmesi-
ÖzelliklerCoupling Nut, Self Locking
Malzeme ekleme-
Temel Ürün NumarasıBACC63BP
MfrCinch Connectivity Solutions
İletişim Finish - MatingGold
İletişim Malzemesi-
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)-
SonlandırmaCrimp
Renk-
Voltaj Derecelendirmesi-
İletişim Finish Kalınlığı - Mating50.0µin (1.27µm)
Backshell Malzemesi, Kaplama-
Kablo Açılış1.106" (28.09mm)