B15B-PASK
Üretici
Üretici Parça No.
B15B-PASK
EBEE Parça No.
7697672-B15B-PASK-EB
Açıklama
CONN HEADER VERT 15POS 2MM
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıJST Sales America Inc. B15B-PASK
SeriPA
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüHeader
Pozisyon sayısı15
İletişim TürüMale Pin
Montaj TipiThrough Hole
Sabitleştirme TipiLocking Ramp
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Giriş Koruması-
Malzeme Yangılanabilirlik DerecelendirmesiUL94 V-0
Özellikler-
İletişim şekliSquare
Temel Ürün NumarasıB15B-PAS
MfrJST Sales America Inc.
İletişim Finish - MatingTin
İletişim MalzemesiCopper Alloy
Uygulamaları-
Mevcut Derecelendirme (Smameler)3A
SonlandırmaKinked Pin, Solder
StilBoard to Cable/Wire
Row sayısı1
Voltaj Derecelendirmesi250V
Pitch - Mating0.079" (2.00mm)
Sırada Sürgürme - Mating-
Yüklü Pozisyon SayısıAll
Kefe veShrouded - 4 Wall
Kontaks uzunluğu - Mating0.126" (3.20mm)
İletişim Uzunluğu - Gönderi0.118" (3.00mm)
Genel Temas Uzunluğu0.319" (8.10mm)
İzülasyon Yüksekliği0.303" (7.70mm)
İletişim Finish Kalınlığı - Mating-
İletişim Finish - PostTin
İzal MalzemesiPolybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
İzülasyon rengiNatural
İletişim Finish Kalınlığı - Post-
Çiftli İstisa Yükseklikleri9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Açıklama
Connector Header Through Hole 15 position 0.079" (2.00mm)