AXT100154
Üretici
Üretici Parça No.
AXT100154
EBEE Parça No.
9827563-AXT100154-EB
Açıklama
CONN SOCKET 100POS SMD GOLD
Satış Birimi: PieceTam Ambalaj: 200
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Rectangular Connectors ,Common Rectangular
Veri SayfasıPanasonic Electric Works AXT100154
SeriP35S
AmbalajTape & Reel (TR)
Kısmen DurumActive
Bağlayıcı Tip TürüSocket, Center Strip Contacts
Pozisyon sayısı100
Montaj TipiSurface Mount
ÖzelliklerSolder Retention
Temel Ürün NumarasıAXT100
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı-
Bir piyatch0.014" (0.35mm)
Row sayısı2
Çiftli İstisa Yükseklikleri1.5mm
Yönetim Kurulu Üst Yüksekliği0.057" (1.45mm)
Açıklama
100 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold