ASSHSSH28K51
Üretici
Üretici Parça No.
ASSHSSH28K51
EBEE Parça No.
10096239-ASSHSSH28K51-EB
Açıklama
JUMPER SSH-003T-P0.2-H X2 2"
Tümünü Seç
KategoriCable Assemblies ,Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Assemblies
Veri SayfasıJST Sales America Inc. ASSHSSH28K51
SeriSH
AmbalajBulk
Kısmen DurumActive
Temel Ürün NumarasıASSHSSH
Tel Ölçer28 AWG
İletişim FinishTin
İletişim Finish Kalınlığı-
Uzunluk2.00" (50.80mm)
RenkBlack
Row sayısı1
İletör sayısı1
İletişim SonSocket to Socket
Açıklama
Black 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm)