AMRT4-433
Üretici
Üretici Parça No.
AMRT4-433
EBEE Parça No.
12356089-AMRT4-433-EB
Müşteri No.
EDA Modelleri
Açıklama
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
Tümünü Seç
KategoriRF and Wireless ,RF Transmitters
Seri-
AmbalajBulk
Kısmen DurumObsolete
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-25°C ~ 85°C
Özellikler-
UygulamalarıCar Alarms, Remote Sensing
Paket / KılıfModule
Tedarikçi Cihaz PaketiModule
Frekans433MHz
Gerilim - Tedarik2V ~ 14V
Modülasyon veya ProtokolAM
Güç - Çıkış0dBm
Veri Orana (Max)-
Veri ArayüzüPCB, Through Hole
Hafıza Boyutu-
Anten KonektörüThrough Hole
Akım - İlesmen4mA
DigiKey ProgramlanabilirNot Verified
Açıklama
RF Transmitter AM 433MHz 0dBm Through Hole Antenna Module