AMC65DRYH-S93
Üretici
Üretici Parça No.
AMC65DRYH-S93
EBEE Parça No.
8647110-AMC65DRYH-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FML 130POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins AMC65DRYH-S93
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı130
İletişim TürüFull Bellows
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıAMC65
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
RenkGreen
Row sayısı2
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange ÖzelliğiTop Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row65
OkuDual
Açıklama
130 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Green