AMC19DRYS-S93
Üretici
Üretici Parça No.
AMC19DRYS-S93
EBEE Parça No.
11858200-AMC19DRYS-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins AMC19DRYS-S93
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Açıklama
38 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Green