AMC19DRTN-S93
Üretici
Üretici Parça No.
AMC19DRTN-S93
EBEE Parça No.
8553355-AMC19DRTN-S93-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
Veri SayfasıSullins AMC19DRTN-S93
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.093" (2.36mm)
Açıklama
38 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm) Green