Aimtec AM15E-2415SZ
Üretici
Üretici Parça No.
AM15E-2415SZ
EBEE Parça No.
E85549958
Paket
Müşteri No.
Veri Sayfası
EDA Modelleri
ECCN
EAR99
Açıklama
Isolated Power Modules ROHS
Tümünü Seç
KategoriPower Supplies ,Power Suppliers - Board Mount ,DC DC Converters
Veri SayfasıAimtec AM15E-2415SZ
RoHS
Güç15W
Çıkış Voltajı15V
Giriş voltajı (Vdc)18V~36V
Kanal sayısı1
Çıkış akımı (Max)1A
İzoleli Voltaj1.5kV
Dönüşüm Verimliliği86%