ACC44HETS
Üretici
Üretici Parça No.
ACC44HETS
EBEE Parça No.
8533710-ACC44HETS-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100
Veri SayfasıSullins ACC44HETS
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı44
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıACC44
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange ÖzelliğiSide Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
44 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)