ACC19HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ACC19HEYN
EBEE Parça No.
11722167-ACC19HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 19POS 0.100
Veri SayfasıSullins ACC19HEYN
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı19
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıACC19
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Açıklama
19 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)