ACC10HEYN
Üretici
Üretici Parça No.
ACC10HEYN
EBEE Parça No.
8705293-ACC10HEYN-EB
Açıklama
CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100
AdetBirim FiyatToplam Fiyat
Sizin İçin Önerilenler
TürAçıklama
Tümünü Seç
KategoriConnectors, Interconnects ,Card Edge Connectors ,Common Card Edge
Veri SayfasıSullins ACC10HEYN
Seri-
AmbalajTray
Kısmen DurumActive
Pozisyon sayısı10
İletişim TürüCantilever
Montaj TipiThrough Hole
Çalışma sıcaklığı-65°C ~ 150°C
Özellikler-
Temel Ürün NumarasıACC10
İletişim MalzemesiBeryllium Copper
İletişim FinishGold
İletişim Finish Kalınlığı30.0µin (0.76µm)
SonlandırmaSolder
Bir piyatch0.100" (2.54mm)
Renk-
Row sayısı1
CinsiyetFemale
Malzeme - İzalPolyphenylene Sulfide (PPS)
Flange Özelliği-
Kart Kalınlığı0.062" (1.57mm)
Kart TipiNon Specified - Dual Edge
Pozisyon sayısı / Bay/Row-
OkuSingle
Açıklama
10 Position Female Connector Non Specified - Dual Edge Gold 0.100" (2.54mm)